| 22 Flexwoningen aan het Sallandsgoed in Haalderen |
Ze vormen een belangrijke stap in het bieden van snel beschikbare en betaalbare woonruimte voor mensen met een acute of tijdelijke woonvraag. De 22 sociale huurwoningen hebben de volgende verdeling: 10 compacte eengezinswoningen en 12 appartementen, waarvan de 4 appartementen op de begane grond levensloopgeschikt worden gemaakt.
Toewijzing aan jongeren, statushouders en spoedzoekers
De veertien woningen zijn verdeeld over drie doelgroepen die doorgaans moeilijk aan passende woonruimte komen:
Jongeren (4 woningen)
Statushouders (5 woningen)
Spoedzoekers (5 woningen)
De woningen zijn compact en ontworpen voor één- en tweepersoonshuishoudens. Daarmee sluiten ze goed aan op de actuele woonbehoefte in de regio.
Verplaatsbaar én toekomstbestendig
De woningen zijn circulair ontwikkeld en volledig verplaatsbaar. Door de industriële bouwwijze is de realisatie snel en efficiënt verlopen, met minimale overlast voor de omgeving. Tegelijkertijd voldoen de woningen aan de eisen van het Besluit bouwwerken leefomgeving (Bbl) en zijn ze all-electric. Dit maakt ze energiezuinig, comfortabel én geschikt voor toekomstig hergebruik op een andere locatie.
Samenwerking en lokaal draagvlak
De ontwikkeling van Sallandsgoed fase 2 is tot stand gekomen in nauwe samenwerking met de gemeente Lingewaard en is zorgvuldig afgestemd met de omgeving. Buurtbewoners zijn actief betrokken geweest via informatieavonden en participatie. De feedback uit de buurt heeft geleid tot aanpassingen in de opzet en het beheer van de woningen.
Zo draagt dit project niet alleen bij aan het oplossen van het woningtekort, maar ook aan een prettige en inclusieve leefomgeving voor iedereen in Haalderen.
© Copyright Hodes Huisvesting B.V. |
| © Copyright Hodes Huisvesting B.V. I Disclaimer I Voorwaarden I 088 – 398 00 00 I info@hodes-huisvesting.nl |